KPP Kędzierzyn Koźle

Aktualności

Statystyka dnia

2017-02-24
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
2017-11-28
Zatrzymani na gorącym uczynku1
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący1
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
2017-11-29
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
2017-11-30
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Policjanci szukają zaginionej Diany Kowalczyk

  Policjanci poszukują zaginionej 44-letniej Diany KOWALCZYK. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej, proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy z kędzierzyńsko-kozielskimi policjantami pod nr telefonu 77 472 46 03 lub adres mailowy dyzurny.kk@op.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość.

 2. Kierowca bez uprawnień i z narkotykami

  Policjanci z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali 24-letniego kierowcę. Mężczyzna nie miał prawa jazdy i kierował samochodem który nie był dopuszczony do ruchu. Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli przy nim narkotyki. Zatrzymany usłyszał już zarzut. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 3. Prośba o pomoc w identyfikacji

  Policjanci cały czas pracują nad ustaleniem personaliów mężczyzny, którego ciało zostało wyłowione z Odry we wrześniu 2017 roku w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu tel. 77/472 46 66 lub najbliższej jednostki policji pod numerem 112.

 4. Najmłodsi odwiedzili Komendę

  Półkolonie to czas relaksu, odpoczynku, podnoszenia swojej sprawności fizycznej oraz gwarancja różnego rodzaju atrakcji. Dla dzieci z naszego powiatu jedną z nich była wizyta w Komendzie Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

 5. Zatrzymany z narkotykami przez niesprawną żarówkę

  Policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej patrolówki zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli przy nim amfetaminę. Podejrzany usłyszał zarzut. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności od roku do lat 10.

 6. Przeciwdziałanie Przemocy w Rodzinie

  Koordynator, nadzorujący procedurę przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz wykaz podmiotów i organizacji pozarządowych realizujących zadania z tego zakresu w poszczególnych jednostkach województwa opolskiego.

 7. Uroczyście wypowiedzieli rotę ślubowania – nabór do kędzierzyńsko-kozielskiej policji został wznowiony.

  21 nowych policjantów ślubowało na sztandar. Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. Jarosław Kaleta przywitał młodych adeptów, życząc im satysfakcji z pełnionej służby i sukcesów zawodowych. Teraz nowo przyjęci policjanci odbędą szkolenie podstawowe, po czym trafią do swoich jednostek macierzystych. Przypominamy, że dobór do kędzierzyńsko-kozielskiej policji wciąż trwa.

 8. Dzielnicowi na spotkaniu z rodzicami

  W ramach działań profilaktycznych z zakresu przeciwdziałania narkomanii dzielnicowi asp. Andrzej Miler i st. sierż. Radosław Mierzejewski oraz policjantka zajmująca się profilaktyką społeczną spotkali się z rodzicami w Zespole Szkół Miejskich nr 10 w Blachowni. Celem spotkania było poszerzenie wiedzy rodziców na temat zagrożeń jakie niesie zażywanie środków odurzających. W czasie spotkania policjanci zaprezentowali walizkę narkotykową, która zawiera substancje do złudzenia przypominające środki odurzające oraz akcesoria wykorzystywane do zażywania narkotyków.

znakowanie rowerow
ucho
Przeciwdziałanie Przemocy w Rodzinie