KPP Kędzierzyn Koźle

Aktualności

Statystyka dnia

2017-02-24
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
2017-11-28
Zatrzymani na gorącym uczynku1
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący1
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
2017-11-29
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
2017-11-30
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Pościg za nieodpowiedzialnym kierowcą

  Policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej drogówki zatrzymali po pościgu kierowcę toyoty. Mężczyzna w terenie zabudowanym na obowiązującej „60” jechał 125 km/h i nie zatrzymał się do kontroli. Okazało się również, że 30-latek nie posiada prawa jazdy. Za popełnione czyny grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 2. Policjant po służbie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

  Szybka reakcja i spostrzegawczość policjanta z kędzierzyńsko-kozielskiego komisariatu zakończyła jazdę nietrzeźwego kierowcy. 33-latek kierujący renault miał blisko promil alkoholu w organizmie. Funkcjonariusz uniemożliwił mu dalszą jazdę. Mężczyzna nie miał także prawa jazdy.

 3. Policjanci szukają zaginionej Diany Kowalczyk

  Policjanci poszukują zaginionej 44-letniej Diany KOWALCZYK. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej, proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy z kędzierzyńsko-kozielskimi policjantami pod nr telefonu 77 472 46 03 lub adres mailowy dyzurny.kk@op.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość.

 4. Kierowca bez uprawnień i z narkotykami

  Policjanci z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali 24-letniego kierowcę. Mężczyzna nie miał prawa jazdy i kierował samochodem który nie był dopuszczony do ruchu. Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli przy nim narkotyki. Zatrzymany usłyszał już zarzut. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 5. Prośba o pomoc w identyfikacji

  Policjanci cały czas pracują nad ustaleniem personaliów mężczyzny, którego ciało zostało wyłowione z Odry we wrześniu 2017 roku w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu tel. 77/472 46 66 lub najbliższej jednostki policji pod numerem 112.

 6. Powiadamiając o zdarzeniu nie zawsze musisz to robić osobiście w jednostce Policji

  W związku z koniecznością ograniczenia rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19, wywoływanej przez koronawirusa, dbając o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, zalecamy ograniczenie osobistych wizyt w jednostkach Policji, związanych z potrzebą powiadomienia o zdarzeniu. Do Państwa dyspozycji pozostają numery telefonów poszczególnych jednostek Policji dostępne na stronach internetowych, Centralnej Książce Telefonicznej oraz w przypadku zgłoszeń alarmowych numery 112 i 997. Możliwe jest również przesłanie zgłoszenia pisemnie. Nie dotyczy sytuacji nagłych.

 7. Dzielnicowi na spotkaniu z rodzicami

  W ramach działań profilaktycznych z zakresu przeciwdziałania narkomanii dzielnicowi asp. Andrzej Miler i st. sierż. Radosław Mierzejewski oraz policjantka zajmująca się profilaktyką społeczną spotkali się z rodzicami w Zespole Szkół Miejskich nr 10 w Blachowni. Celem spotkania było poszerzenie wiedzy rodziców na temat zagrożeń jakie niesie zażywanie środków odurzających. W czasie spotkania policjanci zaprezentowali walizkę narkotykową, która zawiera substancje do złudzenia przypominające środki odurzające oraz akcesoria wykorzystywane do zażywania narkotyków.

 8. Nie zamawiałeś paczki? Nie odbieraj! To może być oszustwo

  Oszuści mają co raz to nowsze sposoby, by wyłudzić od nas pieniądze. Wysyłają za pobraniem niezamawiane paczki w których są bezwartościowe rzeczy. Warto więc zawsze zachowywać czujność. Nie przyjmować przesyłek, których nie zamawialiśmy, a tym bardziej za nie płacić.

znakowanie rowerow
ucho
Przeciwdziałanie Przemocy w Rodzinie