KPP Kędzierzyn Koźle

Aktualności

Statystyka dnia

2017-02-24
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
2017-11-28
Zatrzymani na gorącym uczynku1
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący1
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
2017-11-29
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
2017-11-30
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. „Moja Komenda” - kontakt z Policją jeszcze nigdy nie był tak prosty!

  Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu – każdy może prosić go o pomoc, czy też poradę. Zadaniem dzielnicowego jest pomagać w sprawach drobnych, począwszy od nieprawidłowego parkowania do spraw bardzo poważnych, jak przemoc w rodzinie. Dzięki aplikacji "Moja Komenda" kontakt z dzielnicowym może być na wyciągnięcie ręki.

 2. Ruszyła akcja „Bezpieczna droga do szkoły”

  Ruszyły policyjne działania „Bezpieczna droga do szkoły”. Jak zawsze ich celem jest czuwanie nad bezpieczeństwem i porządkiem w ruchu drogowym, w rejonach szkół oraz na drogach, prowadzących do szkół i placówek oświatowo–wychowawczych. Wszystko po to aby zapewnić dzieciom bezpieczny początek roku szkolnego.

 3. Porozumienie w sprawie dodatkowych służb w Kędzierzynie-Koźlu

  Porozumienie w sprawie dodatkowych patroli podpisali Z-ca Komendanta Powiatowej Policji w Kędzierzynie - Koźlu - mł. insp. Janusz Hencel i Prezydent Miasta Pani Sabina Nowosielska. Władze Miasta na ten cel przekazały 20 000 złotych. To już drugie porozumienie w tym roku. Policjanci, podczas dodatkowych patroli, będą pełnić służbę w miejscach najbardziej zagrożonych.

 4. Poszukiwany złodziej - publikujemy zdjęcia z monitoringu

  Funkcjonariusze z Kędzierzyna-Koźla prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy, do której doszło w sierpniu 2018 r. na terenie miasta. Publikujemy wizerunek osoby podejrzewanej o ten proceder. Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę, prosimy o zgłaszanie się do Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu lub kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki pod nr 77 472 46 03. Zapewniamy pełną anonimowość.

 5. Obchody Święta Policji w Kędzierzynie - Koźlu

  W Kędzierzynie-Koźlu odbyły się obchody Święta Policji. W uroczystościach brał udział  Komendant Wojewódzki Policji w Opolu insp. Jarosław Kaleta, przedstawiciele władz samorządowych, prokuratury, służb mundurowych oraz duchowieństwa. W trakcie uroczystości policjanci otrzymali mianowania na wyższe stopnie służbowe.

 6. Jesteśmy dla Was- Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa zadebiutowała ponad rok temu – dziś jest popularnym sposobem komunikowania się z Policją. To interaktywne narzędzie jest łatwe w obsłudze i skuteczne w przekazywaniu informacji o miejscach, gdzie łamane jest prawo. Dzięki temu możemy mieć bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo w naszej okolicy.

 7. Chcesz wiedzieć czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie? - Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.

  Dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń , każdy może mieć wpływ na bezpieczeństwo w swoim otoczeniu. Reagujmy na zagrożenia i dzielmy się swoimi spostrzeżeniami z Policją. Umożliwi nam to strona internetowa z Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa, która jest łatwą w obsłudze aplikacją internetową służącą do wymiany informacji między Policją a społeczeństwem

 8. Półkoloniści odwiedzili policjantów

  Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie - Koźlu gościła dzieci przebywające na półkoloniach. W trakcie odwiedzin naszej komendy pociechy dowiadywały się, jak wygląda codzienna służba policjantów. Dodatkowo w czasie spotkania z najmłodszymi w związku z akcją „Bezpieczne wakacje” funkcjonariusze poruszali tematykę związaną z bezpiecznym wypoczynkiem.

znakowanie rowerow
ucho
Przeciwdziałanie Przemocy w Rodzinie