KPP Kędzierzyn Koźle

Aktualności

Statystyka dnia

2017-02-24
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
2017-11-28
Zatrzymani na gorącym uczynku1
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący1
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
2017-11-29
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
2017-11-30
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Świadomy i bezpieczny Senior

  Policjanci z Kędzierzyna-Koźla spotkali się z osobami przebywającymi w Pensjonacie Seniora w Zakrzowie. Spotkanie poświęcone było bezpieczeństwu starszych osób. Funkcjonariusze przypomnieli uczestnikom spotkania jak postępować by nie paść ofiarą przestępców oraz jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i reagować na zagrożenia.

 2. O bezpieczeństwie z młodymi kierowcami

  Asp. Mariusz Krajza z kędzierzyńsko-kozielskiego ruchu drogowego prowadzi cykliczne spotkania z uczniami Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Azotach. Funkcjonariusz rozmawia z młodzieżą, która posiada lub jest w trakcie wyrabiania prawa jazdy na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 3. Jesteśmy dla Was- Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa zadebiutowała ponad rok temu – dziś jest popularnym sposobem komunikowania się z Policją. To interaktywne narzędzie jest łatwe w obsłudze i skuteczne w przekazywaniu informacji o miejscach, gdzie łamane jest prawo. Dzięki temu możemy mieć bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo w naszej okolicy.

 4. Zostań policjantem

  Dla tych, którzy chcą robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stałość zatrudnienia Komendant Główny Policji ma bardzo dobrą propozycję – możesz zostać policjantem.

 5. Dwa potrącenia na przejściu dla pieszych

  W ciągu 3 dni policjanci z Kędzierzyna-Koźla zostali poinformowani o potrąceniu na przejściu dla pieszych dwóch osób. Zmieniające się warunki atmosferyczne deszcz, opady śniegu przechodzące w gołoledź znacznie wydłużają drogę hamowania. Dlatego też dla własnego bezpieczeństwa pamiętajmy o ostrożności i zasadzie ograniczonego zaufania, która dotyczy wszystkich: kierowców, rowerzystów i pieszych.

 6. Klasa mundurowa z wizytą w komendzie

  Uczniowie liceum o profilu mundurowym odbyli lekcje w komendzie Policji. Młodzież, mogła zobaczyć z bliska jak wygląda codzienna służba policjantów na wybranych stanowiskach, a także uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania związane z rekrutacją. Praca w Policji to wyzwanie, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Osoby zainteresowane służbą w Policji mogą składać dokumenty. Cały czas trwa nabór.

 7. Chcesz wiedzieć czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie? - Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.

  Dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń , każdy może mieć wpływ na bezpieczeństwo w swoim otoczeniu. Reagujmy na zagrożenia i dzielmy się swoimi spostrzeżeniami z Policją. Umożliwi nam to strona internetowa z Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa, która jest łatwą w obsłudze aplikacją internetową służącą do wymiany informacji między Policją a społeczeństwem

 8. „100 dobrych uczynków do niepodległości"

  Policjanci z Kędzierzyna-Koźla wzięli udział w projekcie „100 dobrych uczynków do niepodległości”. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane prze Publiczne Przedszkole nr 7 w Kędzierzynie-Koźlu oraz miejscowy Dom Dziennego Pobytu. W ramach tej akcji nasi funkcjonariusze wsparli osoby bezdomne z ośrodka "Markot".

znakowanie rowerow
ucho
Przeciwdziałanie Przemocy w Rodzinie