KPP Kędzierzyn Koźle

Aktualności

Statystyka dnia

2017-02-24
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
2017-11-28
Zatrzymani na gorącym uczynku1
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący1
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
2017-11-29
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
2017-11-30
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

  1. „Moja Komenda” - kontakt z Policją jeszcze nigdy nie był tak prosty!

    Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu – każdy może prosić go o pomoc, czy też poradę. Zadaniem dzielnicowego jest pomagać w sprawach drobnych, począwszy od nieprawidłowego parkowania do spraw bardzo poważnych, jak przemoc w rodzinie. Dzięki aplikacji "Moja Komenda" kontakt z dzielnicowym może być na wyciągnięcie ręki.

  2. Półkoloniści odwiedzili policjantów

    Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie - Koźlu gościła dzieci przebywające na półkoloniach. W trakcie odwiedzin naszej komendy pociechy dowiadywały się, jak wygląda codzienna służba policjantów. Dodatkowo w czasie spotkania z najmłodszymi w związku z akcją „Bezpieczne wakacje” funkcjonariusze poruszali tematykę związaną z bezpiecznym wypoczynkiem.

  3. Uwaga! Nie daj się okraść.

    Policjanci z Kędzierzyna-Koźla ostrzegają przed złodziejami, oszustami którzy mogą podawać się za pracowników wodociągów, administracji czy wolontariuszy. 81-letnia mieszkanka naszego miasta straciła pieniądze oraz biżuterię podczas wizyty fałszywego hydraulika. Zachowajmy ostrożność! Nie wpuszczajmy do domu obcych osób.

  4. Policyjne działania "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"

    Policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej drogówki prowadzili całodzienną akcję „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. W ramach prowadzonych działań funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wykroczenia popełniane przez pieszych, rowerzystów jak również kierowców samochodów, naruszających prawa niechronionych uczestników ruchu drogowego.

  5. Nasz Policjant znowu najlepszy!

    St. aspirant Andrzej Francuz z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie -Koźlu po raz trzeci zwyciężył w Zawodach Kynologicznych o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu. Wraz ze swoją podopieczną INĄ okazali się najlepszym teamem w województwie opolskim, i to on będzie między innymi reprezentował nasz garnizon na XVIII Kynologicznych Mistrzostwach Policji w Sułkowicach.

  6. Znakowanie rowerów w kwietniu

    Nie daj szansy złodziejowi - oznakuj swój rower!!! W powiecie kędzierzyńskim rusza akcja znakowania rowerów. Głównym celem akcji jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży rowerów poprzez nanoszenie cech identyfikacyjnych na rowery. Działania pn. "Oznakuj swój rower" prowadzone są w wyznaczonych terminach przez policjantów na terenie Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie- Koźlu przy ul. Wojska Polskiego 18 oraz na terenie Komisariatu Policji w Kędzierzynie - Koźlu przy ul. Racławickiej 3

  7. HODOWAŁ KONOPIE- NASIONA PRZYWIÓZŁ Z HOLANDII.

    Kryminalni z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o przestępczość narkotykową. To 34-letni mieszkaniec Kędzierzyna. Mężczyzna w piwnicy uprawiał konopie indyjskie. Usłyszał zarzuty uprawiania i wytwarzania narkotyków. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia.

  8. "NIE ZABIJAJ" - apel do kierowców w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej

    Komenda Główna Policji, Konferencja Episkopatu Polski oraz Polska Rada Ekumeniczna przypominają, że nieprzestrzeganie przepisów, nadmierna prędkość, alkohol to główne czynniki mające wpływ na liczbę wypadków oraz ich skutki. Akcja "NIE ZABIJAJ" została rozpoczęta razem z działaniami Policji pn. „Znicz”.

znakowanie rowerow
ucho
Przeciwdziałanie Przemocy w Rodzinie