Aktualności

Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy

Data publikacji 08.01.2018

Komendant Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu poszukuje osoby na stanowisko: Technika łączności Zespołu do spraw Informatyki i Łączności Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu

-wymiar etatu: pełny

- Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu ul. Wojska Polskiego 18

Główne zadania realizowane na stanowisku:

- utrzymywanie sprawnego funkcjonowania systemów łączności radiowej i przewodniej,

- bieżące dokonywanie konserwacji i drobnych napraw sprzętu łączności,

- prowadzenie ewidencji sprzętu i materiałów łączności,

- instalowanie stanowisk komputerowych terminali do sieci LAN,

- utrzymywanie i konserwacja urządzeń sieci LAN,

- obsługa kserokopiarek (drobne naprawy, wymiany tonerów).

Niezbędne wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

- wykształcenie średnie,

- umiejętności pozwalające na  wykonywanie ww. zadań realizowanych na stanowisku.

Wymagane dokumenty:

podanie oraz kopia świadectwa potwierdzająca posiadanie wymaganego wykształcenia.

Dokumenty należy kierować pod adresem KPP Kędzierzyn-Koźle ul. Wojska Polskiego 18 lub osobiście w Zespole Kadr i Szkolenia pokój 232.

Wynagrodzenie zasadnicze 1856 zł + premia regulaminowa 335zł + dodatek za wysługę lat.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny  pod  nr 77 4724609.