DZIELNICOWI

Dzielnicowi pełniący służbę w Komisariacie Policji w Kędzierzynie-Koźlu

 

Kierownik Rewiru Dzielnicowych nr III:
starszy aspirant  Adam Dzialuk

tel. 47 863 44 27 lub 47 8634403
 

 

Rejon nr 18 (Rogi, osiedle Zachód)
sierżant sztabowy Marcin Izaak

tel.kom. 571 322 181
e-mail: dzielnicowy.kedzierzyn-kozle18 @op.policja.gov.pl

Ulice: Archimedesa numery nieparzyste od 17 do 25 i numery parzyste od 12 do 18, Artylerzystów, Baczyńskiego, Błękitna, Bukowa, Główna, Grenadierów, Kanonierów, Kochanowskiego, Kolejowa, Kosynierów, Lasoki, Łąkowa, Niemcewicza, Piastowska numery nieparzyste od 65 do 93 i numery  parzyste od 32 do 62, Przytulna, Ptasia, Rajska, Rybarze, Saperska, Słowiańska, Stawowa, Stoczniowców, Stolarska, Sucharskiego, Synów Pułku numery nieparzyste od 15 do 21 i numery parzyste od 22 do 32, Koszarowa, Świętojańska, Wodna, Zacisze, Jasińskiego, Gazowa numery nieparzyste od 1 do 9 i numery parzyste od 2 do 10, Pokucie, Zawiszy Czarnego, Łukaszewicza numery nieparzyste od 23 do 65 i numery parzyste od 8  do 26, ks.S.Dutki.

Plan działań priorytetowy - na podstawie rozpoznania dzielnicowego, analizy zdarzeń zawartych w bazie SWD, wpisów w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz przekazanych informacji przez mieszkańców będą podejmowane działania w celu wyeliminowania w podległym rejonie popełnianych przestępstw i wykroczeń takich jak niszczenie mienia i zakłócanie porządku publicznego w rejonie placu zabaw i orlika w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Kanonierów

Podmioty współpracujące: Straż Miejska Kędzierzyn-Koźle

Plan działań priorytetowy będzie realizowany w okresie od 08.07.2020 – 07.01.2021

 

Rejon nr 19 (osiedle Zachód i Stare Miasto)
sierżant sztabowy Dawid Woźniak

tel. kom. 514 811 291
e-mail: dzielnicowy.kedzierzyn-kozle19@op.policja.gov.pl

Ulice: Archimedesa numery nieparzyste od 1 do 15 i numery parzyste od 2  do 10, Balwirczaka, Chrobrego, Filtrowa, Gazowa numery parzyste od 2a do 2c, Husarska, Kadetów, Kopernika, Krasińskiego, Łukaszewicza numery nieparzyste od  1 do 21 i numery parzyste od 2 do 6, Mikołaja z Koźla, Morcinka, Piastowska numery nieparzyste od 1 do 63 i numeru parzyste od 2 do 30, Plater Emilii,, Polna, Staffa Leopolda, Synów Pułku numery nieparzyste od 1 do 13 i numery parzyste od 2 do 20, Życzliwa, Bończyka, Planetorza numery parzyste od 2 do 4, Konopnickiej numery parzyste od 2 do 16, Piramowicza numeru nieparzyste od 19 do 29 i numery parzyste od 20 do 36, Żeromskiego, Kraszewskiego, Zapolskiej, Westerplatte.

Plan działań priorytetowy - na podstawie rozpoznania dzielnicowego, analizy zdarzeń zawartych w bazie SWD, wpisów w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz przekazanych informacji przez mieszkańców będą podejmowane działania zmierzające do wyeliminowania w podległym rejonie popełnianych wykroczeń, takich jak spożywanie alkoholu oraz żebractwo w obrębie sklepu "Biedronka" w K-Koźlu przy ul. Piastowskiej 30A.

Podmioty współpracujące: Straż Miejska Kędzierzyn-Koźle

Plan działań priorytetowy będzie realizowany w okresie od 05.08.2020 – 05.02.2021

 

Rejon nr 20 (osiedle Stare Miasto i  osiedle Południe)
sierżant sztabowy Paweł Kmita

tel. kom. 571 322 179
e-mail: dzielnicowy.kedzierzyn-kozle20@op.policja.gov.pl

Ulice: ul. 24-go kwietnia, Cmentarna, Czechowa, Dunajewskiego, Głubczycka, Klonowa, Lwowska, Łukasińskiego, Raciborska, Racławicka, Roosvelta, Skarbowa, Smolenia, Spółdzielców, Stara Odra, Wiklinowa, Wrzosowa, Anny, Czerwińskiego, Garncarska, Konopnickiej numery nieparzyste od 1 do 17 , Limanowskiego, Piramowicza numery nieparzyste od 1 do 17 i numery parzyste od 2 do 18, Planetorza numery nieparzyste od 1 do 11, Poniatowskiego, Racławicka, Rynek, Sądowa, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Sybiraków, Targowa, Złotnicza.

Plan działań priorytetowy - na podstawie rozpoznania dzielnicowego, analizy zdarzeń zawartych w bazie SWD, wpisów w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz przekazanych informacji przez mieszkańców będą podejmowane działania w celu wyeliminowania w podległym rejonie popełnianych popełnianych wykroczeń, takich jak spożywanie alkoholu, używanie środków odurzających, zaśmiecanie, dewastacje mienia w rejonie parku miejskiego w Kędzierzynie-Koźlu od ul. Racławickiej.

Podmioty współpracujące: Straż Miejska Kędzierzyn-Koźle

Plan działań priorytetowy będzie realizowany w okresie od 1.12.2020 – 1.06.2021

 

Rejon nr 21 (osiedle Port , osiedle Kłodnica , osiedle Żabieniec)
starszy sierżant Tomasz Wilner

tel. kom. 571 322 180
e-mail: dzielnicowy.kedzierzyn-kozle21@op.policja.gov.pl

Ulice: Chełmońskiego, Dunikowskiego, Jasna, Karpacka, Krzywa, Marynarska, Młynarska, Pocztowa, Portowa, Szymanowskiego, Ustronie, Wyspa, Żeglarska, Agrestowa, Błonie, Cibisa, Dobra, Drzymały, Gaszowca, Gierymskiego, Gminna, Goltberga, Góreckiego, Grottgera, Grzybowa, Helwiga, Jagiellońska, Kasztanowa, Kłodnicka, Kłosowa, Kossaka, Krasickiego, Krzyszowca, Leśna, Litewska, Malczewskiego, Michałowskiego, Mikusza, Narutowicza, Piaskowa, Promyk, Przedwiośnie, Sportowa, Teligi, Wagnera, Wałowa, Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Elewatorowa, Richtera, Żabieniecka, ks.Joncy, Kowalska.

Plan działań priorytetowy - na podstawie rozpoznania dzielnicowego, analizy zdarzeń zawartych w bazie SWD, wpisów w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz przekazanych informacji przez mieszkańców będą podejmowane działania w celu wyeliminowania w podległym rejonie popełnianych wykroczeń takich jak spożywanie alkoholu oraz żebractwo w rejonie sklepów w K-Koźlu przy ul. Kłodnickiej 8.

Podmioty współpracujące: Straż Miejska Kędzierzyn-Koźle

Plan działań priorytetowy będzie realizowany w okresie od 07.11.2020-09.05.2021

 

Rejon nr 22  (miejscowości z terenu gminy Reńska Wieś)
aspirant Marek Jakubiec

tel. kom. 571 322 178
e-mail: dzielnicowy.kedzierzyn-kozle22@op.policja.gov.pl

Granice rejonu określają miejscowości : Reńska Wieś, Większyce, Radziejów, Pociękarb, Bytków.

Plan działań priorytetowy - na podstawie rozpoznania dzielnicowego, rozmów z mieszkańcami oraz analizy zdarzeń podejmowane są działania zmierzające do wyeliminowania w podległym rejonie popełnianych wykroczeń, takich jak spożywanie alkoholu na terenie placu zabaw w miejscowości Reńska Wieś przy ul. Polnej 1a

Podmioty współpracujące: Sołtys

Plan działań priorytetowy będzie realizowany w okresie od 28.08.2020 – 27.02.2021

 

Rejon nr 23 (miejscowości z terenu gminy Reńska Wieś)
aspirant Tomasz Gierot

tel. kom. 514 811 301
e-mail: dzielnicowy.kedzierzyn-kozle23@op.policja.gov.pl

Granice rejonu określają miejscowości : Dębowa, Długomiłowice, Gierałtowice, Naczysławki, Łężce.

Plan działań priorytetowy - na podstawie rozpoznania dzielnicowego, analizy zdarzeń zawartych w bazie SWD, wpisów w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz przekazanych informacji przez mieszkańców będą podejmowane działania w celu wyeliminowania w podległym rejonie popełnianych wykroczeń takich jak spożywanie alkoholu w miejscach niedozwolonych, zaśmiecanie oraz kradzieże z włamaniem do pojazdów w rejonie akwenu wodnego w miejscowości Dębowa przy ul. Głównej w sąsiedztwie Wojewódzkiego Magazynu Interwencyjnego.

Podmioty współpracujące: Sołtys

Plan działań priorytetowy będzie realizowany w okresie od 25.08.2020- 25.02.2021

 

Rejon nr 24 (miejscowości z terenu gmin Reńska Wieś)
sierżant Natalia Fesser


tel. kom. 571 322 176
e-mail: dzielnicowy.kedzierzyn-kozle24@op.policja.gov.pl

Granice rejonu określają miejscowości : Pokrzywnica, Komorno, Kamionka, Poborszów, Mechnica.

Plan działań priorytetowy - na podstawie rozpoznania dzielnicowego, analizy zdarzeń zawartych w bazie SWD, wpisów w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz przekazanych informacji przez mieszkańców będą podejmowane działania w celu wyeliminowania w podległym rejonie popełnianych wykroczeń takich jak spożywanie alkoholu przy sklepie „Dorotka” w Poborszowie przy ul. Krapkowickiej.

Podmioty współpracujące: Sołtys

Plan działań priorytetowy będzie realizowany w okresie od 03.06.2020 – 03.12.2020

 

Kierownik Rewiru Dzielnicowych nr  IV:
asp. sztab. Andrzej Mroczko


tel. 47 863 44 35 lub 47 8634403
email:  andrzej.mroczko@op.policja.gov.pl

 

Dzielnicowi poszczególnych rejonów  przyjmują interesantów w Rewirze Dzielnicowych w Pawłowiczkach  ul. Wyzwolenia, tel. 77 4875107

w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 do 15:30

 

 

Rejon nr 25 (miejscowości  z terenu gminy Cisek)
aspirant sztabowy Wojciech Kowalewski


tel. kom. 571 322 183.
e-mail: dzielnicowy.kedzierzyn-kozle25@op.policja.gov.pl

Granice rejonu określają miejscowości : Łany, Błażejowice, Miejsce Odrzańskie, Podlesie, Przewóz, Dzielnica, Roszowice, Nieznaszyn, Steblów, Sukowice.

Plan działań priorytetowy - na podstawie rozpoznania dzielnicowego, analizy zdarzeń zawartych w bazie SWD, wpisów w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz przekazanych informacji przez mieszkańców będą podejmowane działania zmierzające do wyeliminowania w podległym rejonie popełnianych wykroczeń, takich jak spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym, dewastacje mienia w miejscu publicznym przy wiacie i placu zabaw w miejscowości Podlesie przy ul. Szkolnej.

Podmioty współpracujące: Sołtys

Plan działań priorytetowy będzie realizowany w okresie od 01.02.2020 – 31.01.2021

 

Rejon nr 26 (miejscowości  z terenu gminy Cisek)
aspirant sztabowy Wojciech Kowalewski

tel. kom. 571 322 183
e-mail: dzielnicowy.kedzierzyn-kozle26@op.policja.gov.pl

Granice rejonu określają miejscowości: Kobylice, Landzmierz, Cisek, Roszowicki Las.

Plan działań priorytetowy - na podstawie rozpoznania dzielnicowego, analizy zdarzeń zawartych w bazie SWD, wpisów w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz przekazanych informacji przez mieszkańców będą podejmowane działania zmierzające do wyeliminowania w podległym rejonie popełnianych wykroczeń, takich jak  spożywanie alkoholu w miejscach niedozwolonych oraz zaśmiecanie w rejonie sklepu w miejscowości Kobylice przy ul. Raciborskiej.

Podmioty współpracujące: Sołtys

Plan działań priorytetowy będzie realizowany w okresie od 10.09.2020 – 09.03.2021

 

Gmina Polska Cerekiew

Dzielnicowi poszczególnych rejonów  przyjmują interesantów w Punkcie Przyjęć w Polskiej Cerekwi ul. Rynek 3,

poniedziałek  i czwartek w godz. 15:00-17:00

 

Rejon nr 27 (miejscowości z terenu gminy Polska Cerekiew)
aspirant Piotr Duduś

tel. kom. 514 811 347
e-mail: dzielnicowy.kedzierzyn-kozle27@op.policja.gov.pl

Granice rejonu określają miejscowości: Polska Cerekiew, Ciężkowice.

Plan działań priorytetowy - na podstawie rozpoznania dzielnicowego, analizy zdarzeń zawartych w bazie SWD, wpisów w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz przekazanych informacji przez mieszkańców będą podejmowane działania w celu wyeliminowania w podległym rejonie popełnianych wykroczeń takich jak niestosowanie się do znaku zakazu zatrzymywania pojazdów w rejonie ul. Raciborskiej w miejscowości Polska Cerekiew.

Podmioty współpracujące: Urząd Gminy

Plan działań priorytetowy będzie realizowany w okresie od 01.10.2020-31.03.2021

 

 

Rejon nr 28 (miejscowości z terenu gminy Polska Cerekiew)
starszy aspirant  Beniamin Kasprzak

tel. kom.  571 322 186
e-mail: dzielnicowy.kedzierzyn-kozle28@op.policja.gov.pl

Granice rejonu określają miejscowości:  Zakrzów, Jaborowice, Ligota Mała, Połowa, Witosławice, Grzędzin, Wronin, Mierzęcin, Dzielawy, Łaniec, Koza.

Plan działań priorytetowy - na podstawie rozpoznania dzielnicowego, analizy zdarzeń zawartych w bazie SWD, wpisów w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz przekazanych informacji przez mieszkańców będą podejmowane działania zmierzające do wyeliminowania w podległym rejonie popełnianych wykroczeń, takich jak zaśmiecanie, niszczenie mienia na terenie placu zabaw w miejscowości Grzędzin przy ul. Kościelnej.

Podmioty współpracujące: Sołtys

Plan działań priorytetowy będzie realizowany w okresie od 29.07.2020 – 28.01.2021

 

Rejon nr 29 (miejscowości z terenu gminy Pawłowiczki)
aspirant Jacek Węgrzyn

tel. kom. 571 322 184
e-mail: dzielnicowy.kedzierzyn-kozle29@op.policja.gov.pl

Granice rejonu określają miejscowości:  Ostrożnica, Przedborowice, Ligota Wielka, Urbanowice, Pawłowiczki.

Plan działań priorytetowy - na podstawie rozpoznania dzielnicowego, analizy zdarzeń zawartych w bazie SWD, wpisów w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz przekazanych informacji przez mieszkańców będą podejmowane działania zmierzające do wyeliminowania w podległym rejonie popełnianych wykroczeń, takich jak niezachowanie środków ostrożności przy trzymaniu psa oraz innych zwierząt w miejscowości Przedborowice.

Podmioty współpracujące: Sołtys

Plan działań priorytetowy będzie realizowany w okresie od 02.08.2020 – 01.02.2021

 

Rejon nr 30 ( miejscowości z terenu gminy Pawłowiczki)
starszy aspirant Beniamin Kasprzak

tel. kom. 571 322 186
e-mail: dzielnicowy.kedzierzyn-kozle30@op.policja.gov.pl

Granice rejonu określają miejscowości: Grudynia  Mała, Grudynia Wielka, Grodzisko, Gościęcin, Jakubowice, Milice, Kózki, Mierzęcin, Naczęsławice, Trawniki.

Plan działań priorytetowy - na podstawie rozpoznania dzielnicowego, analizy zdarzeń zawartych w bazie SWD, wpisów w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz przekazanych informacji przez mieszkańców będą podejmowane działania w celu wyeliminowania w podległym rejonie popełnianych wykroczeń polegających na niezachowaniu środków ostrożności przy trzymaniu psów.

Podmioty współpracujące: Sołtys, Urząd Gminy

Plan działań priorytetowy będzie realizowany w okresie od 06.08.2020-05.02.2021

 

Rejon nr 31 ( miejscowości z terenu gminy Pawłowiczki)
aspirant Jacek Węgrzyn

tel. kom. 571 322 184
e-mail: dzielnicowy.kedzierzyn-kozle31@op.policja.gov.pl

Granice rejonu określają miejscowości: Borzysławice, Chrósty, Dobrosławice, Dobieszów, Karchów, Maciowakrze, Radoszowy, Ucieszków

Plan działań priorytetowy - na podstawie rozpoznania dzielnicowego, analizy zdarzeń zawartych w bazie SWD, wpisów w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz przekazanych informacji przez mieszkańców będą podejmowane działania w celu wyeliminowania w podległym rejonie popełnianych wykroczeń takich jak niezachowaniu środków ostrożności przy trzymaniu psa oraz innych zwierząt w miejscowości Radoszowy.

Podmioty współpracujące: Sołtys, Urząd Gminy

Plan działań priorytetowy będzie realizowany w okresie od 01.08.2020-31.01.2021