Paczki dla potrzebujących - Aktualności - KPP Kędzierzyn Koźle

Aktualności

Paczki dla potrzebujących

Data publikacji 23.12.2020

Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region Kędzierzyn-Koźle wspólnie z funkcjonariuszami i pracownikami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu przygotowali paczki dla seniorów z Kędzierzyna-Koźla. Za pośrednictwem Polskiego Czerwonego Krzyża Region Kędzierzyn-Koźle przygotowane prezenty zostały przekazane osobom znajdującym się w trudnej sytuacji.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region Kędzierzyn-Koźle wspólnie z funkcjonariuszami i pracownikami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu po raz kolejny przygotowali paczki świąteczne dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji.

W tym roku dzięki zaangażowaniu członków stowarzyszenia oraz funkcjonariuszy i pracowników kędzierzyńsko-kozielskiej Policji zebrano przede wszystkim artykuły spożywcze, słodycze oraz środki czystości.  Paczki z darami przed wigilią trafiły za pośrednictwem PCK Region Kędzierzyn-Koźle do potrzebujących mieszkańców.

  • Mężczyzna niesie paczki do siedziby Polskiego Czerwonego Krzyża
  • Paczki z darami
  • Przedstawiciel stowarzyszenia IPA, policji i PCK stojąc obok radiowozu w bagażniku którego znajdują się paczki trzymają w ręku flagę IPA