Aktualności

Policjanci poszukują zaginionego Piotra Nippe

Data publikacji 18.12.2023

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla poszukują zaginionego 77-letniego Piotra NIPPE. Mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym kędzierzyńsko-kozielskiej komendy pod nr tel. 47 863 42 03 lub 112.

Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Ķoźlu poszukuje zaginionego Piotra NIPPE lat 77, zam. w Kędzierzynie-Koźlu, który w piątek (15.12) około godziny 14.00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W chwili wyjścia z domu ubrany był w ciemną kurtkę, ciemne spodnie, granatową bluzę z kapturem z pomarańczowym napisem EVERLAST, kurtkę typu szwedka koloru granatowego, buty sportowe wiązane. Mógł mieć na głowie czerwony kaszkiet.

Rysopis zaginionego: wzrost ok.180 cm, szczupłej budowy ciała, oczy koloru brązowego, włosy średniej długości zaczesane na bok. Na karku posiada bliznę.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym kędzierzyńsko-kozielskiej komendy pod nr tel. 47 863 42 03 lub 112.

 

Powrót na górę strony