Aktualności

Rozpoznajesz tę osobę - publikujemy wizerunek osoby podejrzewanej o kradzież

Data publikacji 12.02.2019

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży sklepowej. Do przestępstwa doszło w lutym 2019 roku, w jednym z marketów na terenie Kędzierzyna-Koźla. Publikujemy zdjęcia z wizerunkiem osoby, która jest podejrzewana o ten czyn. Wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzny, proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki pod nr tel. 77 472 46 03.

Do kradzieży doszło 6 lutego, w jednym z marketów na terenie Kędzierzyna-Koźla. Jak ustalili policjanci po godzinie 18:00 do sklepu przyszedł mężczyzna, który schował pod ubrania oraz do torby słodycze i alkohol o wartości ponad 760 złotych. Po czym nie płacąc za towar szybko opuścił sklep.

Kradzież tą zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy zdjęcia z wizerunkiem mężczyzny podejrzewanego o tą kradzież.

Niezależnie od prowadzonych przez funkcjonariuszy czynności, zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które rozpoznają tego mężczyznę, lub mają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy kradzieży o kontakt telefoniczny z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod nr tel. 77 472 46 03.

  • Rozpoznajesz tę osobę - publikujemy wizerunek osoby podejrzewanej o kradzież
  • Rozpoznajesz tę osobę - publikujemy wizerunek osoby podejrzewanej o kradzież
Powrót na górę strony