Aktualności

Zaginął 11-letni chłopiec

Data publikacji 22.02.2026

Kędzierzyńsko-kozielscy policjanci poszukują zaginionego 11-letniego chłopca. Ostatni raz był on widziany przez matkę 20 lutego 2026 roku, kiedy to przebywał pod opieką ojca. Od tego czasu dziecko nie nawiązało kontaktu z matką. Wszystkie osoby, które mają informację na temat zaginionego, proszone są o kontakt z policjantami kędzierzyńsko-kozielskiej komendy pod nr tel. 47 8634 503, 47 8643 504 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr alarmowy 112.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu poszukują zaginionego 11-letniego chłopca. Ostatni raz był on widziany przez matkę 20 lutego 2026 roku, kiedy to przebywał pod opieką ojca. Od tego czasu dziecko nie związało kontaktu z matką.

Rysopis zaginionego: ok. 156 cm wzrostu, włosy krótkie, koloru ciemny blond, delikatnie odstające uszy.

Ubiór: Chłopiec może być ubrany w strój sportowy, kurta ciemna do kolan z niebieskimi oznaczeniami na rękawach.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod nr tel. 47 8634503, 47 8634504 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr alarmowy 112.

 

Powrót na górę strony